Karta Ratownika

2016-02-16

Od teraz potwierdzenie ukończenia organizowanego przez nas Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz posiadania tytułu Ratownika możesz mieć zawsze przy sobie.

Kurs KPP w OSP Wadowice zakończony

2015-11-30

W dniu 29.11.2015 r. odbył się egzamin kończący Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy zorganizowany w OSP Wadowice. W Kursie, oprócz druhów z Wadowic, uczestniczyli także członkowie innych jednostek z gmin Wadowice, Tomice oraz Stryszawa.

Witanowice - odblaskowa szkoła

2015-11-17

W tym roku Szkoła Podstawowa w Witanowicach wzięła udział w VI edycji akcji "Odblaskowa szkoła". 28 października odbyła się w szkole impreza podsumowująca działania w zakresie realizacji zadań w tej akcji. Jednym z punktów imprezy był pokaz ratownika medycznego i kierownika merytorycznego  kursu KPP, pana  Michała Kwarciaka.

Kurs pierwszej pomocy dla urzędu gminy

2015-11-13

W październiku nasz kierownik merytoryczny kursu KPP, koordynator ds. szkoleń z pierwszej pomocy, Ratownik Medyczny, Instruktor BLS/AED wg AHA - pan Michał Kwarciak szkolił pracowników Urzędu Gminy Liszki.

Ważne tematy: Jak pomóc skrajnie wychłodzonym osobom?

2015-10-23

Pamiętacie historię dwuletniego Adasia, który rok temu samodzielnie wyszedł z domu w mroźną zimową noc? Tyko dzięki przygotowaniu i sprawnej akcji ratowników medycznych udało się cudem uratować chłopczyka z hipotermii sięgającej 12,7°C temperatury ciała!  Każdy z nas może spotkać na swojej drodze wychłodzoną osobę. Zobacz, jak ją rozpoznać, jak określić stopień hipotermii i, w końcu, jak jej pomóc?

Jesteś zainteresowany kursem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy?

Zostaw swój e-mail

Otrzymasz powiadomienie o nowych kursach oraz ciekawe i praktyczne informacje o nowościach w KPP.

Zapytaj o terminy KPP

zapytanie grupowe